مشخصات عمومی
آگهی برگزاری مناقصه عمومی خرید نوار نقاله لاستیکی و تجدید مناقصه خرید CPU
145
مناقصه یک مرحله ای
واحد بازرگانی شرکت سیمان مازندران
مرحله تحويل اسناد

شركت سیمان مازندران در نظر دارد نسبت به خرید نوار نقاله لاستیکی از طريق برگزاری مناقصه عمومی و خرید  CPU از طريق تجدید مناقصه عمومی به شرح جدول ذیل اقدام نمايد. بدینوسیله از متقاضیان دعوت میگردد در صورت تمایل به شرکت در مناقصه با در نظر گرفتن اطلاعات ذیل جهت دریافت و تحویل اسناد اقدام بعمل آورند.

موضوع مناقصات

مناقصه اول

خرید نوار نقاله لاستیکی

مناقصه دوم

خرید  CPU - AC800M

مشخصات فنی

مشخصات فنی هر یک از مناقصات در قالب فایل PDF  بعنوان ضمیمه اسناد در آدرس اینترنتی ذیل بارگذاری گردید.

نوع مناقصه

عمومی

دریافت اسناد

از تاریخ درج آگهی

مهلت تحویل اسناد

حداکثر تا ساعت 14 مورخ1405/06/18

آدرس اینترنتی دریافت اسناد

سایت اینترنتی شرکت سیمان مازندران به نشانی http://mazandarancement.ir لینک مناقصه و مزایده

محل دریافت و تحویل اسناد

دفتر مرکزی: تهران، خيابان آفريقا، بين ظفر و ميرداماد، خيابان شهيد ستاري پلاك 51، واحد بازرگاني

کارخانه: مازندران، نکا، جنب قریه آبلو، شرکت سیمان مازندران، واحد بازرگانی، امور قراردادها

تلفن پاسخگویی

01134727661

                                                                                                         

 

 

 

 

 

 

 

                                         شركت سيمان مازندران

                            (سهامي عام)

شركت سیمان مازندران در نظر دارد نسبت به خرید نوار نقاله لاستیکی از طريق برگزاری مناقصه عمومی و خرید CPU از طريق تجدید مناقصه عمومی به شرح جدول ذیل اقدام نمايد.
قوانین
1405/06/14
1405/06/18
1405/06/18
1405/06/18
1405/06/18
صورتجلسات
ارسال نشده است
ارسال نشده است
ارسال نشده است
اطلاعات تکمیلی اضافه
0
0
01134727661
0

   
6.1.7.0
V6.1.7.0